Dr. Mehmet Özgür EREN

1979 yılında İstanbul'da doğan Dr. Mehmet Özgür EREN, İlk, Orta ve Lise öğrenimini Samsun'da tamamladı. 1998 yılında başladığı OMÜ Tıp Fakültesini, 2005 yılında bitirerek tıp doktoru unvanını aldı. 2005 yılında sorumlu hekim olarak meslek hayatına başlayan Dr. Mehmet Özgür EREN, 2010 yılına kadar Ordu-Ünye Tekkiraz Sağlık Ocağı'nda sorumlu hekimlik görevini yürüttü. 2010-2011 yılları arasında Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Tıp Meslekleri ve Özel Tanı Tedavi Merkezleri Şube Müdürlüğü ve aynı yıllar arasında Yataklı Tedavi Hizmetler İşleri ile ilgili Şube Müdürlüğü yaptı. 2011 yılında ise Ordu Sağlık Müdürlüğü Kamu Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve aynı zamanda Özel Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü görevlerini başarı ile yürüttü. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü 1. Aşama Uyum Eğitimi Sertifikası, T.C. Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı Kamu Yöneticilerinin Eğitimi, İlk Yardım Eğitici Eğitimleri Sertifikası, İş yeri Hekimliği Sertifikaları ve bir çok katılım belgesine sahip olan Dr. Mehmet Özgür EREN, 2012 yılı içerisinde Sağlık Kurumları İşletmeciliği Yüksek Lisans Programını da tamamladı. Aynı yıl içerisinde İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevine getirildi ve halen bu görevi yürütmekte. İyi derecede bilgisayar ve ingilizce bilen Dr. Mehmet Özgür EREN, evli ve 1 çocuk babası.

Dr. Elif TAYFUR

1987 yılında Trabzon’da doğan Elif TAYFUR, ilk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı. 2005 yılında başladığı Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini 2011 yılında bitirerek tıp doktoru unvanını aldı. 2011 yılında Ordu ilinde İl Ambulans Servisi Başhekimliği'nde komuta hekimi olarak görevine başladı. 2013-2015 yılları arasında İl Ambulans Servisi Başhekimliği yaptı. 2015 yılı Mayıs ayı itibari ile Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Şube Müdürlüğü görevine atandı..2016 yılı itibari ile İzleme Değerlendirme Şube  Müdürlüğü,İl Hasta Hakları koordinatörlüğü,İl Veri temsilciliği, İl Koordinasyon Koordinatörlüğünden sorumlu  İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.İyi derecede ingilizce bilmektedir. Dr. Elif Tayfur evli ve 2 çocuk annesi.

Veysel Özgen

.

Dr. Seyhan CANBULUT

1968 yılında Trabzon'da doğan Dr. Seyhan Canbulut, KTÜ Tıp Fakültesin'nden 1991 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. 1993 yılında Ordu ilinde görev yapmaya başladı. 2008 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Tezsiz Yüksek Lisans Programını başarı ile tamamladı. 2004-2012 yılları arasında Ordu Kadın Doğum Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde Başhekim Yardımcılığı görevinde bulundu. Şubat 2013- Eylül 2014 tarihleri arasında Ordu Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanlığı'nda uzman olarak görev yapan Dr. Seyhan Canbulut, Eylül 2014 tarihinde Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Özel Sağlık Hizmetleri Eczacılık ve Tıbbi Cihaz Şube müdürü olarak görevlendirildi. Şubat 2015 tarihinden itibaren meslek hayatına; Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri, Araştırma Bilgi Sistemleri Sağlığın Geliştirilmesi ve Halk Sağlığı Hizmetleri, Hasta Hakları, SABİM, BİMER, İl Veri Temsilcili'ğinden sorumlu Ordu İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak devam eden Dr. Seyhan Canbulut'un, Sağlık Hukuku, Hastane Enfeksiyonlarının Kontrolü, Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon konularına özel ilgisi olup, ilgili konularda deneyim sahibi. Aynı zamanda Dr. Seyhan Canbulut, evli ve iki çocuk annesi.

Fahri POYRAZ

05.06.1963 Ordu Ulubey doğumludur. Yüksekokul mezunudur. Evlidir.